moramed.pl

 

 

 

 "primum non nocere"  

                             Hipokrates

 

 

 

Aparat F-Scan3

 

 

 

 

F-Scan 3 to szwajcarskie urządzenie, które daje dokładny obraz obciążeń organizmu.

 

 

To nowoczesny biorezonans synchrometryczny DIRP (opatentowana formuła szwajcarskiej firmy) pozwalający na szybką odpowiedź badanego organizmu w zakresie obciążeń: grzybami, pleśniami, drożdżakami, pierwotniakami, bakteriami, wirusami, pasożytami.

 

 

Urządzenie wykorzystuje w tym zakresie rezonans częstotliwościowy. Metoda badania DIRP podobna jest do działania synchrometru. Dzięki metodzie DIRP urządzenie emituje częstotliwość z zadanego zakresu.

 

 

DIRP wykorzystuje do pomiaru biorezonansowe sprzężenie zwrotne od użytkownika (urządzenie wysyła sygnał o określonej częstotliwości do ciała i odczytuje wartości, przy których zachodzi reakcja/odpowiedź od badanego).

 

 

Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest za pomocą czynnej elektrody /anoda/ podłączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia. F-Scan 3 precyzyjnie „uderza” w czynnik chorobotwórczy. Urządzenie umożliwia generowanie częstotliwości o kształcie sinusoidalnym i prostokątnym co ma duże znaczenie przy niwelowaniu patogenów o różnej budowie (np. larwy, osobnika dorosłego, formy przetrwalnikowej).

 

 

 

 

Borelioza – F-Scan 3 posiada bardzo wysoką skuteczność w walce z boreliozą w porównaniu z podobnymi aparatami. Urządzenie to dzięki emisji fal o niezwykle wysokiej częstotliwości umożliwia wniknięcie tych fal do wnętrza cyst i uderzenie w ukrytą tam bakterię.

 

 

 

 

 Przygotowanie do diagnostyki i terapii z użyciem aparatu F-Scan 3 

 

 

 dzień przed i w dniu badania należy pić duże ilości wody

• 2 godz. przed badaniem nie spożywać posiłków oraz nie pić kawy i herbaty

 w dniu badania nie spożywać alkoholu

• w miarę możliwości nie przyjmować lekarstw oraz ziół pobudzających

 nie stosować balsamu do ciała, lakieru do paznokci

• posiadać ubiór umożliwiający badanie odkrytych stóp

 nie zakładać biżuterii

 być wyspanym i wypoczętym

• wyłączyć telefon komórkowy

 

 

Przeciwwskazania do diagnostyki i terapii z użyciem aparatu F-Scan 3 

 

 

rozrusznik serca; sztuczna zastawka serca; ciąża; choroba nowotworowa; świeże złamania; stan pooperacyjny; odklejanie się siatkówki oka; waga powyżej 150 kg; dzieci poniżej 3 roku życia

 

 

 

Diagnozy aparatem F-Scan 3 są jednymi z elementów diagnozy stanu zdrowia, nie zastępują diagnozy medycznej i nie powinny być porównywane z wynikami badań i analiz lekarskich. Badanie oraz terapia są zupełnie bezinwazyjne. Zaletą urządzenia jest krótki czas badania, co jest niebagatelne w przypadku diagnostyki dzieci, które z reguły są bardzo niecierpliwe.

 

 

                                                                    

 

 

 

 

 

  

 

MORAMED

 

02-661 Warszawa

 

ul. Wita Stwosza  48 lok. 418 IV piętro 

 

 

 

 

 

 

 885 555 901

   zapisy w godz.: 10-13:00 

 Powered by: www.cdx.pl