moramed.pl

 

 

 

 "primum non nocere"  

                             Hipokrates

    

 

Schemat Terapii MORA

 

 

 

 

Sesja terapeutyczna składa się zazwyczaj z kilku programów terapeutycznych, dostosowanych indywidualnie do potrzeb osób poddających się terapii.

 

 

 

 

Przykładowy schemat zabiegu terapeutycznego MORA® 

 

 

  

Terapia podstawowa

 

Jest to terapia wstępna niezbędna do harmonizacji całego organizmu. Urządzenie  MORA® odczytuje fale elektromagnetyczne organizmu i przetwarza je w taki sposób, aby wszelkie fale dysharmonijne zostały całkowicie wyeliminowane. Urządzenie przetwarza tzw. fale patologiczne na właściwe i w takiej postaci przekazuje je z powrotem do organizmu. Procesy regulacyjne zachodzą wskutek oddziaływania ultra słabych informacji elektromagnetycznych, których źródłem jest wyłącznie organizm osoby badanej. Dzięki temu uwolnione zostają swoiste dla organizmu mechanizmy regulacyjne i procesy samonaprawcze.

 

 

Terapie odczulające

 

Terapie te wygaszają reakcję organizmu na dany alergen (więcej z zakładce Terapie Antyalergiczne).

 

 

Terapie neutralizujące

 

Stosowane w przypadku obciążeń bakteriami, wirusami i grzybami. Pobudzają układ immunologiczny do walki z infekcjami. W terapii skutecznie wykorzystywane są odpowiednie nozody (posiadamy bazę 4975 nozod).

 

 

Terapie detoksykacyjne

 

Stosowane w przypadku obciążenia toksynami. Polegają na osłabieniu a następnie usunięciu zakodowanych w organizmie częstotliwości substancji patologicznej ich własnych lustrzanym odbiciem (inwersja sygnału).  

 

 

                                                                   

 

MORAMED

 

02-661 Warszawa

 

ul. Wita Stwosza  48 lok. 418 IV piętro 

 

 

 

 

 

 

 885 555 901

   zapisy w godz.: 10-13:00 

 Powered by: www.cdx.pl